Hledáte vzrušující aktivitu pro všechny věkové kategorie ?

Mobilní lezecké a boulderingové stěny.

Nabízíme pronájem mobilních lezeckých a boulderingových stěn pro školní účely, firemní akce, teambuildingové programy, festivaly, veletrhy, výstavy, propagační nebo charitativní akce, sportovní soustředění, dětské dny a tábory, rodinné oslavy, sportovní akce, olympijské parky a mnoho dalších událostí.

 

Bezpečnost je na prvním místě

Mobilní lezecké stěny provozujeme jako horolezci sami a ne jako obsluha zabavních atrakcí, což znamená, že všichni naši instruktoři mají skutečnou vášeň pro tento sport.
Kromě toho, že některé naše lezecké stěny jsou vybaveny nejnovější technologií automatického jištění a bezpečnostním vybavením, aby lezcům nabídla maximální bezpečnost a zábavu, bude také obsluhována plně kvalifikovaným akreditovaným instruktorem skalního lezení, aby bylo zajištěno, že lezci budou vždy v bezpečných rukách.

Mobilní lezecké a boulderingové stěny

 

Vždy pracujeme s vlastními horolezeckými věžemi, boulderingovými stěnami a s vlastním vybavením.
To znamená, že jednáte s přímým vlastníkem těchto zařízení a producentem akcí na míru. Nejsme prostředníci. Takže u nás nezažijete žádná nepříjemná překvapení.
Nechceme a nebudeme se srovnávat s levnými poskytovateli a zprostředkovatelskými agenturami, působící stále více na našem trhu. Naše zařízení je pravidelně kontrolováno a udržováno, naši zaměstnanci jsou náležitě odměňováni a naše kvalita je vysoce ceněna. Pokud hledáte „nejlevnější“, jste na špatném místě.

Pokud hledáte spolehlivost, kvalitu a profesionalitu za opravdu slušnou cenu, jste na správném místě.

 
 
  • Petr Vašica
    Váš tým byl naprosto fantastický. Všichni byli profesionální a přátelští. Díky moc za krásný den. :)
    Petr Vašica
  • Barbora Rebetová
    Děkujeme Vám mnohokrát za podporu akce v sobotu 19. září. Jsme Vám vděční za účast . Děti zažily nejúžasnější odpoledne letošního roku. Všichni byli spokojeni jak akce proběhla. Mockrát vám děkuji a těším se na další spolupráci. 
    Barbora Rebetová
 

Máte zájem ?

KONTAKTUJTE NÁS


Rádi zodpovíme všechny dotazy týkající se způsobu realizace a nákladů

Mobilní lezecké stěny

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

CRAZY GOLF - mobilní minigolfové hřiště

CRAZY GOLF

Mobilní letní kino .cz

LETNÍ KINA

technika pro akce - pódium, zvuk, světla,

MOBILNÍ PÓDIA

Zábavné aktivity 2

ZÁBAVNÉ AKTIVITY